Karel Novák. - Matka a dítě

Nejdelší strana: 77 cm

Olej na plátně, 52x77 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Karel Novák.
82056. Matka a dítě
Dražba ukončena:24.07.2022 20:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč