Karel Kafka - Bez názvu II.

Olej na sololitu, 120x80 cm. Signováno vpravo dole Kafka. Rámováno.

o autorovi: 1945

vydraženo velký formát
Karel Kafka
82961. Bez názvu II.
Dražba ukončena:28.08.2022 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč