Olej na kartonu, 47x54 cm. Signováno vpravo dole K. Bořík. Rámováno.
Nejdelší strana: 65 cm
o autorovi: 1891 – 1929
Malíř, patřil k významným osobnostem Znojemska, maloval Bítovsko („Bítovskou kolonii“ tvořili Otakar Průcha, František Havránek, Karel Bořík, volně i Lojza Budík), pořádal výstavy obrazů Bítovska.