Karel Berger - Únik z uzavřeného prostoru

Akryl na kartonu, 95x83 cm. Signováno vpravo dole Berger 99. Rámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát potvrzující pravost uměleckého díla. Certifikát Charlie Gallery.

o autorovi: 1955
Malíř. Zmiňován v Archivu Českého fondu výtvarného umění.

62285. Únik z uzavřeného prostoru
Dražba ukončena:28.07.2021 19:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč