Karel Berger

62285. Únik z uzavřeného prostoru

popis: Akryl na kartonu, 95x83 cm. Signováno vpravo dole Berger 99. Rámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát potvrzující pravost uměleckého díla. Certifikát Charlie Gallery.

o autorovi: 1955
Zmiňován v Archivu Českého fondu výtvarného umění.

dražba ukončena: 28.07.2021 19:12:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč