Karel Berger - Muž v klobouku

Akryl na desce, 80x91 cm. Signováno vpravo dole Berger 2000. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1955
Malíř. Zmiňován v Archivu Českého fondu výtvarného umění.

62403. Muž v klobouku
Dražba ukončena:28.07.2021 21:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč