Karel Berger - Měsíční kámen

Akryl na sololitu, 70x80 cm. Monogramováno vpravo dole B 98. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1955
Malíř. Zmiňován v Archivu Českého fondu výtvarného umění.

63497. Měsíční kámen
Dražba ukončena:25.08.2021 21:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč