Karel Berger - Ikarův úlet

Akryl na desce, 90x95 cm. Signováno vpravo dole Berger. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1955
Malíř. Zmiňován v Archivu Českého fondu výtvarného umění.

92136. Ikarův úlet
Dražba ukončena:19.03.2023 20:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč