Karel Berger - Elementy II.

Akryl na plátně, 90x80 cm. Signováno vpravo dole Berger 99. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1955
Malíř. Zmiňován v Archivu Českého fondu výtvarného umění.

63187. Elementy II.
Dražba ukončena:01.08.2021 20:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 30.07.2021 21:10:06 3229