Karel Berger

63187. Elementy II.

popis: Akryl na plátně, 90x80 cm. Signováno vpravo dole Berger 99. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1955
Zmiňován v Archivu Českého fondu výtvarného umění.

dražba ukončena: 01.08.2021 20:12:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 30.07.2021 21:10:06 3229