Kajda - Prchavý zázrak

Nejdelší strana: 69 cm

Olej na sololitu, 65x45 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

95805. Prchavý zázrak
Dražba ukončena:28.05.2023 20:43:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč