Kajda - Kompozice

Olej na plátně, 120x100 cm. Signováno vpravo dole Kajda 94. Rámováno.

Nejdelší strana: 120 cm

96067. Kompozice
Dražba ukončena:04.06.2023 21:07:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč