Kajda - Dávno zapomenutý příběh

Olej na plátně, 120x100 cm. Signováno vpravo dole Kajda 94. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 124 cm

vydraženo velký formát
95960. Dávno zapomenutý příběh
Dražba ukončena:04.06.2023 20:21:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč