K. Vik, OFJ Palan, V. Matějíček, Ondrová,... - Konvolut 16 prací

Různé techniky, rozměry od 19x14 cm do 28x36 cm. Většina signována. Všechny rámovány. 11x zaskleno.

96077. Konvolut 16 prací
Dražba ukončena:04.06.2023 21:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč