K. Shauer - Konvolut 2 prací

Nejdelší strana: 30 cm

Oleje na kartonu, oba 18x20 cm. Signovány. Rámovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

K. Shauer
96055. Konvolut 2 prací
Dražba ukončena:04.06.2023 20:54:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč