K. Dobrovská - Meditace- Jan Zrzavý

Keramika, 18x15 cm. Signováno vzadu K. Dobrovská.

Pozn.: Mírně poškozeno.

K. Dobrovská
95138. Meditace- Jan Zrzavý
Dražba ukončena:14.05.2023 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 12.05.2023 19:22:28 12316