Julia Sábová - Konvolut 4 olejomaleb

Oleje na kartonu, od 14x14 cm do 27x39 cm. Všechny signovány Sábová. Rámováno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1968
Slovenská malířka a textilní umělkyně.

Julia Sábová
82816. Konvolut 4 olejomaleb
Dražba ukončena:14.08.2022 20:09:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč