Jozef Kollár

61109. V horách

popis: Olej na plátně, 58x78 cm. Signováno vpravo dole J. Kollár. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc.

o autorovi: 1899 - 1982
Slovenský malíř.

dražba ukončena: 01.07.2021 22:55:29

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 14 000 Kč