Jozef Kollár - V horách

Nejdelší strana: 97 cm

Olej na plátně, 58x78 cm. Signováno vpravo dole J. Kollár. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc.

o autorovi: 1899 - 1982
Slovenský malíř.

115474. V horách
Zbývá:15 dnů, 9 hodin
Konec dražby:29.05.2024 20:28:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:7 000 Kč