Nejdelší strana: 97 cm
Olej na plátně, 58x78 cm. Signováno vpravo dole J. Kollár. Rámováno. Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc.
o autorovi: 1899 - 1982 Slovenský malíř.