Josef Vacke - Žně u Bělé pod Bezdězem

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x70 cm, signováno vlevo dole Jos. Vacke 42, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1907 - 1987
Narodil se v Praze. Studoval nejprve na soukromých školách Ebertově a u F. Engelmüllera a poté AVU u prof. Nejedlého. Studijní cestu podnikl do Francie a stipendium získal do Paříže pod vedením prof. Matějíčka. Nejčastěji maloval krajiny a květiny. Častým motivem byly kytice, ojediněle i figurální motivy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.

13910. Žně u Bělé pod Bezdězem
Dražba ukončena:26.10.2017 21:51:53
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 400 Kč