Olej na plátně, 58x76 cm. Signováno vpravo dole Jos. Vacke 52 Rámováno.
Nejdelší strana: 91 cm
o autorovi: 1907 - 1987
Narodil se v Praze. Studoval nejprve na soukromých školách Ebertově a u F. Engelmüllera a poté AVU u prof. Nejedlého. Studijní cestu podnikl do Francie a stipendium získal do Paříže pod vedením prof. Matějíčka. Nejčastěji maloval krajiny a květiny. Častým motivem byly kytice, ojediněle i figurální motivy.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.