Josef Vacke - Soubor 4 prací

Různé techniky, všechny signovány Vacke, 3x rám,zaskleno; 1x rámováno.

Pozn.: Rámy mírně poškozen. Pochází z umělecké pozůstalosti Josefa Vackeho.

o autorovi: 1907 - 1987
Narodil se v Praze. Studoval nejprve na soukromých školách Ebertově a u F. Engelmüllera a poté AVU u prof. Nejedlého. Studijní cestu podnikl do Francie a stipendium získal do Paříže pod vedením prof. Matějíčka. Nejčastěji maloval krajiny a květiny. Častým motivem byly kytice, ojediněle i figurální motivy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.

10131. Soubor 4 prací
Dražba ukončena:27.04.2017 19:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč