Josef Vacke - Křižany

Olej na plátně, 50x70 cm, signováno vpravo dole Jos. Vacke 73, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z umělecké pozůstalosti Josefa Vackeho.

o autorovi: 1907 - 1987
Narodil se v Praze. Studoval nejprve na soukromých školách Ebertově a u F. Engelmüllera a poté AVU u prof. Nejedlého. Studijní cestu podnikl do Francie a stipendium získal do Paříže pod vedením prof. Matějíčka. Nejčastěji maloval krajiny a květiny. Častým motivem byly kytice, ojediněle i figurální motivy.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.

9975. Křižany
Dražba ukončena:26.04.2017 20:51:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč