Nejdelší strana: 60 cm
1) Olej na překližce, 49x35 cm. Nesignováno. Rámováno.
2) Olej na kartonu, 46x32 cm. Monogramováno vpravo dole Tr 63. Rámováno.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.