Josef Truneček - Konvolut 2 prací

Nejdelší strana: 36 cm

Tempery, 30x22 cm a 20x24 cm. Nesignovány. Rámy, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

101799. Konvolut 2 prací
Dražba ukončena:10.09.2023 21:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 09.09.2023 12:03:50 13222