Josef Tockstein - Setkání lidí

Kombinovaná technika, 22x34 cm. Signováno vpravo dole Toc 66. Rám, sklo.

Pozn.: Papír místy poškozen.

o autorovi: 1912 - 1996
Narodil se v Železném Brodě. v malířství byl samoukem. Ve své tvorbě byl ovlivněn kubismem a surrealismem. Námětově převažují figurální kompozice, portréty, městské a venkovské motivy. Byl starším bratrem vysoce ceněného skláře Jindřicha Tocksteina.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

20376. Setkání lidí
Dražba ukončena:30.05.2018 22:14:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 02.05.2018 20:40:23 411