Josef Tockstein

20183. Sedící

popis: Kombinovaná technika, 30x25 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen. Zezadu přípis Josef Tockstein.

o autorovi: 1912 - 1996
Narodil se v Železném Brodě. v malířství byl samoukem. Ve své tvorbě byl ovlivněn kubismem a surrealismem. Námětově převažují figurální kompozice, portréty, městské a venkovské motivy. Byl starším bratrem vysoce ceněného skláře Jindřicha Tocksteina.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

dražba ukončena: 30.05.2018 19:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč