Josef Tockstein - Sedící

Kombinovaná technika, 30x25 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen. Zezadu přípis Josef Tockstein.

o autorovi: 1912 - 1996
Narodil se v Železném Brodě. v malířství byl samoukem. Ve své tvorbě byl ovlivněn kubismem a surrealismem. Námětově převažují figurální kompozice, portréty, městské a venkovské motivy. Byl starším bratrem vysoce ceněného skláře Jindřicha Tocksteina.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

20183. Sedící
Dražba ukončena:30.05.2018 19:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč