Josef Tockstein - 2 kostýmní návrhy

Kresby, 27x26 cm a 27x30 cm, nesignovány, rámovány, paspartovány, zaskleny.

Pozn.: Současná majitelka získala díla přímo od autora.

o autorovi: 1912 - 1996
Narodil se v Železném Brodě. v malířství byl samoukem. Ve své tvorbě byl ovlivněn kubismem a surrealismem. Námětově převažují figurální kompozice, portréty, městské a venkovské motivy. Byl starším bratrem vysoce ceněného skláře Jindřicha Tocksteina.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

9839. 2 kostýmní návrhy
Dražba ukončena:26.04.2017 18:35:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč