Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Šteffel 83. Rámováno.
o autorovi: 1928 – 2001
Malíř, pedagog. Studoval na PedF UK v Praze u C. Boudy a M. Salcmana. Malířsky zpracovával krajinu západních Čech, Šumavy a města Plzně, maloval také květinová zátiší a figurální studie. Pro architekturu realizoval skleněné vitráže, dřevěné intarzie, mozaiky. Pedagogicky působil na Katedře výtvarné výchovy PedF v Plzni. Zabýval se teoretickou prací v oblasti výtvarného umění a výtvarné výchovy, pracoval ve svazových orgánech SČVU. Byl členem tvůrčích skupin Začínáme 59 a Kontakt, s nimiž vystavoval. Jeho práce jsou zastoupeny v mnoha sbírkách.