Josef Soukup - Vojáci v zákopu

Olej na plátně, 25x25 cm. Signováno vpravo dole J. Soukup. Rám.

o autorovi: 1890 - 1970
Narozen v Praze. Studoval UMPRUM u prof. Dítěte, Maška a Schikanedera. Kromě volné tvorby se věnoval také restaurování.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

36543. Vojáci v zákopu
Dražba ukončena:30.10.2019 20:46:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč