Josef Soukup - Sv. Matěj na Babě

Olej na kartonu, 24x33 cm, signováno vlevo dole Jos. Soukup 43, rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1890 - 1970
Narozen v Praze. Studoval UMPRUM u prof. Dítěte, Maška a Schikanedera. Kromě volné tvorby se věnoval také restaurování.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

10773. Sv. Matěj na Babě
Dražba ukončena:01.06.2017 19:44:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč