Josef Soukup - Sázavsko

Olej na plátně, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Jos. Soukup. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890 - 1970
Narozen v Praze. Studoval UMPRUM u prof. Dítěte, Maška a Schikanedera. Kromě volné tvorby se věnoval také restaurování.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

71697. Sázavsko
Dražba ukončena:27.01.2022 20:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč