Josef Soukup - Podzimní háj

Olej na plátně, 46x54 cm. Signováno vlevo dole J. Soukup. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba na několika místech opravena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1890 - 1970
Narozen v Praze. Studoval UMPRUM u prof. Dítěte, Maška a Schikanedera. Kromě volné tvorby se věnoval také restaurování.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

33692. Podzimní háj
Dražba ukončena:26.06.2019 18:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč