Josef Soukup - Po dešti

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole Josef Soukup. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890 - 1970
Narozen v Praze. Studoval UMPRUM u prof. Dítěte, Maška a Schikanedera. Kromě volné tvorby se věnoval také restaurování.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

33769. Po dešti
Dražba ukončena:26.06.2019 20:18:31
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč