Josef Soukup - Kozí hřbety

Olej na kartonu, 24x32 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890 - 1970
Narozen v Praze. Studoval UMPRUM u prof. Dítěte, Maška a Schikanedera. Kromě volné tvorby se věnoval také restaurování.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

68746. Kozí hřbety
Dražba ukončena:24.11.2021 21:57:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč