Josef Soukup - Černá u Lomnice

Olej na plátně fixováném na kartonu, 25x32 cm. Signováno vlevo dole Jos. Soukup 42. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890 - 1970
Narozen v Praze. Studoval UMPRUM u prof. Dítěte, Maška a Schikanedera. Kromě volné tvorby se věnoval také restaurování.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč

doporučujeme
87472. Černá u Lomnice
Zbývá:1 dnů, 21 hodin
Konec dražby:04.12.2022 20:12:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 26.11.2022 23:13:53 11432