Josef Soukup - V zimním lese

Olej na kartonu, 25x33, signováno vlevo dole Jos. Soukup 42, rám, zaskleno.

1890, Praha

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

5454. V zimním lese
Dražba ukončena:28.09.2016 21:58:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč