Josef Soukup - U rybníka

Olej na kartonu, 25x35 cm, signováno vlevo dole Jos. Soukup, rám.

1890, Praha

Pozn.: Rám poškozen.

3535. U rybníka
Dražba ukončena:27.01.2016 19:50:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč