Josef Soukup - První sníh

Olej na kartonu, 25x33 cm, signováno vlevo dole Jos. Soukup, rám, zaskleno.

1890, Praha

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

5459. První sníh
Dražba ukončena:28.09.2016 22:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč