Josef Soukup - Malíř na břehu

Olej na kartonu, 24x34 cm, signováno vlevo dole J. Soukup 37, rám, zaskleno.

1890, Praha

6675. Malíř na břehu
Dražba ukončena:01.12.2016 20:54:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč