Josef Soukup - Jaro a Podzim - párové obrazy

Oleje na kartonu, oba 24x30 cm, oba signovány vlevo dole J. Soukup 37, rámovány.

1890, Praha

Pozn.: Odborně vyčištěny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

5263. Jaro a Podzim - párové obrazy
Dražba ukončena:28.09.2016 18:47:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 500 Kč