Oleje na kartonu, oba 24x30 cm, oba signovány vlevo dole J. Soukup 37, rámovány.
1890, Praha
Pozn.: Odborně vyčištěny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.