Josef Soukup - Gladioly

Olej na plátně, 56x46 cm, signováno vpravo dole Jos. Soukup 38, rám.

1890, Praha

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3137. Gladioly
Dražba ukončena:25.11.2015 20:10:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:6 000 Kč