Josef Sonnleitner - Potok v podzimním lese

Olej na kartonu, 47x32 cm. Signováno vpravo dole J. Sonnleitner. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 55 cm

73338. Potok v podzimním lese
Dražba ukončena:20.02.2022 20:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč