Josef Solan - Fafek

67527. Začátek léta

popis: Olej na sololitu, 45x60 cm. Monogramováno vpravo dole F.S. 78. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 17.10.2021 20:29:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 17.10.2021 7:53:48 411