Josef Saska, Vladislav Röhling, Josef Mánes, Vojtěch Michal, Rembrandt van Rijn - Konvolut 5 grafických prací

Různé grafické techniky (lept, fototypie, reprodukce), od 15x9 cm do 80x63 cm. Většina signována. Všechny rámovány, 3x zaskleny.

Pozn.: Mírně poškozeny.

97770. Konvolut 5 grafických prací
Dražba ukončena:18.06.2023 21:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (15.06.2023 2:44:21) 2467