Josef Ptáček

67505. Výhled v horách

popis: Olej na plátně, 38x48 cm. Signováno vpravo dole Josef Ptáček. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 17.10.2021 20:08:32

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč