Josef Ptáček - Řeka v údolí

Olej na plátně, 50x74 cm. Signováno vpravo dole Josef Ptáček. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1894 - ?
Malíř. Studoval na AVU v Praze.

31055. Řeka v údolí
Dražba ukončena:24.04.2019 21:42:16
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 000 Kč