Josef Písecký - U moře

Olej na plátně, 60x80 cm, signováno vpravo dole J. Písecký, rám.

o autorovi: 1878, Kroměříž - 1954, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 135 000 Kč.

17266. U moře
Dražba ukončena:28.03.2018 20:29:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč