Josef Písecký - Stavení v horách

Olej na kartonu, 55x69 cm. Signováno vpravo dole J. Písecký 1915. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1878, Kroměříž - 1954, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 135 000 Kč.

304143. Stavení v horách
Dražba ukončena:23.03.2020 20:06:44
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč