Josef Písecký - Křivoklát

Olej na plátně, 63x85 cm. Signováno vlevo dole Josef Písecký 1909. Rám.

o autorovi: 1878, Kroměříž - 1954, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 135 000 Kč.

29641. Křivoklát
Dražba ukončena:27.03.2019 21:28:44
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč