Josef Písecký - Kamenitá cesta

Olej na plátně, 75x95 cm, signováno vlevo dole Písecký, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1878, Kroměříž - 1954, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 135 000 Kč.

8830. Kamenitá cesta
Dražba ukončena:30.03.2017 18:03:22
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč