Olej na kartonu, 48x57 cm. Signováno vlevo dole J. Písecký. Rámováno.
Pozn.: Skica k obrazu.
Nejdelší strana: 72 cm
o autorovi: 1878, Kroměříž - 1954, Praha
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 135 000 Kč.